Poznaj topowe propozycje

Twoje wesele zbliża się wielkimi krokami? Wszystko masz już zaplanowane od A do Z? A pamiętałaś o podziękowaniach ślubnych? No właśnie! O tym elemencie zapomina sporo par. W końcu nie ma się czemu dziwić ze ślubem i weselem związanych jest wiele emocji i szereg drobiazgów do załatwienia. Zapewne teraz w pośpiechu próbujesz znaleźć coś co nadana się na podziękowania ślubne! Wyciągamy do ciebie pomocną dłoń i uchronimy przed zdecydowaniem się coś oklepanego! Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jakie upominki świetnie sprawdzą się dla Twoich najbliższych oraz najważniejszych gości.

 

Album na zdjęcia, zestaw najlepszych miodów? Postaw na wzruszające podziękowania ślubne

 

Oczywiście w pierwszej kolejności podziękowania ślubne należą się rodzicom i dziadkom. To właśnie dzięki nim znajdujesz się w tym miejscu i to oni stanowią dla Ciebie największe wsparcie przez całe życie. Świetną propozycją okazuje się zestaw przepysznych miodów. Każdy doskonale wie, że słodki płyn zamknięty w niewielkich słoiczkach to samo zdrowie. Całość pięknie i elegancko zapakowana będzie stanowiła na pewno znacznie lepszą propozycję dla kwiatów, które zwiędną po tygodniu. Od teraz każda popołudniowa herbata z dodatkiem zdrowotnego miodu będzie przypominała Twoim rodzicom lub dziadkom o najbardziej wzruszającym dniu. Jeśli poszukujesz czegoś bardziej sentymentalnego zdecyduj się na album! Starsze pokolenie uwielbia spędzać weekendowe popołudnia oglądając zdjęcia i przypominając sobie najwspanialsze chwile. W albumie możesz umieści Wasze wspólne zdjęcie lub stworzyć pokaz najlepszych zdjęć od dnia narodzin, aż do stanięcia na ślubnym kobiercu.

Podziękowania ślubne oddające upodobania świadków! Pokaż jak dobrze ich znasz

 

Kolejnymi gośćmi jakich należy uwzględnić przy składania podziękowań ślubnych są oczywiście świadkowie. Najczęściej wybiera się na nich najbliższych przyjaciół, w końcu muszą to być zaufane i oddane osoby znające nas lepiej niż my sami. Chcesz podarować coś wyjątkowego, a zarazem funkcjonalnego? Uwielbiasz ze swoją świadkową umawiać się na babskie wieczory przy winie? Przekaż trafione podziękowania ślubne w postaci ozdobnej skrzynki na wino. W zestawie znajdziesz otwieracz, profesjonalny korek oraz obrączkę chroniącą przed ubrudzeniem np. obrusu kropelką wina. Każdy koneser winnego trunku będzie zachwycony z takiego upominku! Jeśli chcesz sprawdzić jaką jeszcze formę mogą mieć podziękowania ślubne odwiedź sklep Murrano. Znajdziesz tutaj nie tylko mnóstwo ciekawych inspiracji ale wzbogacisz prezent wzruszającą dedykacją. Spersonalizowane upominki to coś co na zawsze zapada w pamięć. Dosłownie na każdym wybranym przedmiocie możesz dodać grawer. Nie zwlekaj i spraw, aby ten dzień był wspaniałym wspomnieniem zarówno dla Ciebie jak i Twoich najbliższych osób!